{"id":1093,"date":"2023-04-24T21:30:05","date_gmt":"2023-04-24T21:30:05","guid":{"rendered":"https:\/\/auctioncleaner.com\/better-resale-value-cars-with-a-known-accident-history-may-be-worth-less-than-those-without\/"},"modified":"2023-04-29T19:14:23","modified_gmt":"2023-04-29T19:14:23","slug":"better-resale-value-cars-with-a-known-accident-history-may-be-worth-less-than-those-without","status":"publish","type":"post","link":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/better-resale-value-cars-with-a-known-accident-history-may-be-worth-less-than-those-without\/","title":{"rendered":"Lepsza warto\u015b\u0107 odsprzeda\u017cy: samochody ze znan\u0105 histori\u0105 wypadk\u00f3w mog\u0105 by\u0107 warte mniej ni\u017c te bez"},"content":{"rendered":"\n

Kupno samochodu to du\u017ca inwestycja, a wielu kupuj\u0105cych chce wiedzie\u0107, \u017ce kupuje pojazd, kt\u00f3ry jest w dobrym stanie i ma czyst\u0105 histori\u0119. Z tego powodu samochody ze znan\u0105 histori\u0105 wypadk\u00f3w mog\u0105 by\u0107 warte mniej ni\u017c te bez nich, poniewa\u017c kupuj\u0105cy mog\u0105 waha\u0107 si\u0119 przed podj\u0119ciem potencjalnego ryzyka i koszt\u00f3w zwi\u0105zanych z pojazdem, kt\u00f3ry uleg\u0142 wypadkowi. Jednak usuwaj\u0105c histori\u0119 zepsutych samochod\u00f3w z ofert sprzeda\u017cy, sprzedawcy mog\u0105 poprawi\u0107 warto\u015b\u0107 odsprzeda\u017cy swoich pojazd\u00f3w i potencjalnie przyci\u0105gn\u0105\u0107 wi\u0119cej kupuj\u0105cych.<\/p>\n\n\n\n

Kiedy samoch\u00f3d uczestniczy w wypadku, nawet je\u015bli zosta\u0142 naprawiony i wygl\u0105da jak nowy, nadal mo\u017ce mie\u0107 ukryte problemy, kt\u00f3re mog\u0105 wp\u0142yn\u0105\u0107 na jego osi\u0105gi, bezpiecze\u0144stwo i og\u00f3ln\u0105 warto\u015b\u0107. Na przyk\u0142ad rama lub nadwozie samochodu mog\u0105 by\u0107 os\u0142abione, silnik lub skrzynia bieg\u00f3w mog\u0105 zosta\u0107 uszkodzone lub mog\u0105 wyst\u0119powa\u0107 problemy z uk\u0142adami elektrycznymi lub mechanicznymi samochodu. Kwestie te mog\u0105 nie by\u0107 od razu widoczne dla kupuj\u0105cych, ale z czasem mog\u0105 wp\u0142yn\u0105\u0107 na niezawodno\u015b\u0107 i bezpiecze\u0144stwo samochodu.<\/p>\n\n\n\n

W rezultacie wielu kupuj\u0105cych jest sk\u0142onnych zap\u0142aci\u0107 wy\u017csz\u0105 cen\u0119 za samoch\u00f3d z czyst\u0105 histori\u0105 i bez historii wypadk\u00f3w. Usuwaj\u0105c histori\u0119 zepsutych samochod\u00f3w z aukcji, sprzedawcy mog\u0105 stworzy\u0107 iluzj\u0119 czystego, dobrze utrzymanego pojazdu i potencjalnie przyci\u0105gn\u0105\u0107 wi\u0119cej kupuj\u0105cych, kt\u00f3rzy s\u0105 gotowi zap\u0142aci\u0107 wy\u017csz\u0105 cen\u0119. Mo\u017ce to by\u0107 szczeg\u00f3lnie korzystne dla sprzedawc\u00f3w, kt\u00f3rzy chc\u0105 uzyska\u0107 jak najwi\u0119cej pieni\u0119dzy za swoje pojazdy.<\/p>\n\n\n\n

\"\"<\/figure>\n","protected":false},"excerpt":{"rendered":"

Kupno samochodu to du\u017ca inwestycja, a wielu kupuj\u0105cych chce wiedzie\u0107, \u017ce kupuje pojazd, kt\u00f3ry jest w dobrym stanie i ma czyst\u0105 histori\u0119. […]<\/p>\n","protected":false},"author":3,"featured_media":831,"comment_status":"open","ping_status":"open","sticky":false,"template":"","format":"standard","meta":{"footnotes":""},"categories":[21],"tags":[],"aioseo_notices":[],"_links":{"self":[{"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/1093"}],"collection":[{"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/posts"}],"about":[{"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/types\/post"}],"author":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/users\/3"}],"replies":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/comments?post=1093"}],"version-history":[{"count":2,"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/1093\/revisions"}],"predecessor-version":[{"id":1099,"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/1093\/revisions\/1099"}],"wp:featuredmedia":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/media\/831"}],"wp:attachment":[{"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/media?parent=1093"}],"wp:term":[{"taxonomy":"category","embeddable":true,"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/categories?post=1093"},{"taxonomy":"post_tag","embeddable":true,"href":"https:\/\/auctioncleaner.com\/pl\/wp-json\/wp\/v2\/tags?post=1093"}],"curies":[{"name":"wp","href":"https:\/\/api.w.org\/{rel}","templated":true}]}}